Soutěžní povídka na téma "Deset minut do konce aneb Dva kroky k zatracení" - prosinec 2003 - příspěvek č. 1 Cas-22:32(+10min) Den-Sobota 6.12.2003 po Kristu
Místo-Praha, Ceská republika, planeta Zeme, Slunecní soustava, 30 tisíc svetelných let od centra místní galagie zvané Mlécná dráha, známí vesmír jako nejzašší vzdáleností známá jednotka, casoprostor
Subjekt-Thomas Brain, muž, vek-30 let
Status-Velmi štastný
Koeficient-0x

Cas 22:33 (první úprava)
„Sakra co to má bejt?“ Nadává a kroutí hlavou Thomas pred nabouraným úplne novým autem. „Ješte, že jsem pojištenej,“ uklidnil se.
Status-Štastný
Koeficient-0,2x

Cas 22:34
Pri obcházení auta a kontrole škod do nej vrazí neopatrný cyklista. Bylo slyšet zapraskání. Zlomená holení kost. „Kurva kam cumíš ty debile,“ vypadne z nej mezi sténavími zvuky.
Status-Rozladený
Koeficient-1x

Cas 22:35 (tretí úprava)
„Hej jsi v pohode? Ptám se te jestli jsi v pohode.“ Po ohledání druhého subjektu bylo zjisteno vážné poškození v oblasti krku. Zranení s následkem smrti.
Status-nevolnosti a náznaky paniky
Koeficient-2

Cas 22:39 (ctvrtá úprava)
„Haló zlato jsi doma? Nebudeš verit co se me ssssttalo. Ten blbec se proste..... Co, že? Kdo, že je u nás doma? Prepadení????
Status-plné rozvinutí paniky, modlidby
Koeficient-2,5

Cas 22:41 (pátá úprava)
Subjekt zaslechl výstrely z telefonu a výkriky.
Status-Beznadej
Koeficient-3,8

Cas 22:42
Subjekt volí dobrovolne ukoncení svého života....konec vstupu.

Cas-irelevantní (resp. neprepocitatelný)
Místo-Mimo rozširovaný vesmír.
„Já jsem ti ríkal, že to do tech 10-ti minut to zvládnu,“ usmál se hrác s cervenou helmou. Oba hráci se zastavili u východu z arény a pockali až se otevrou jistící dvere. Za dvermi je privítal rozhodcí. Cervený soutežící vyhrává s koeficientem ovlivnení 3,8, gratulujeme.
© This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - Langweil.info «» Prago.info